Mini-undersökning: har du gjort ett bröstlyft? Missa inte att svara anonymt här!

Peach1500

Peach1500

Kvinna ·

Snart blir jag av med implantaten!!!

Bröstförstoring

Mailade Michael i måndags och han var så snäll och förstående när jag berättade om hur jag kände. Han skrev att jag bara behövde höra av mig när jag vill ta ut dem! Jag är så lycklig! Nu behöver jag bara bestämma en tid då jag kan! :)))

9

Sortera efter

Vicka

Vicka

Kvinna ·

Varför vill du ta ut dom? Så bra iaf att du får komma snabbt!
Gilla
Katja

Katja

Kvinna ·

Gör han det inte om du funderar ett tag? Har du gjort duna bröst 5 feb så vet du ju inte hur det blir? Tänk om du förhastar dig och ångrar dig igen?
Gilla
Wrangel

Wrangel

Kvinna ·

Varför ta ut dom??
Gilla
minis

minis

Kvinna ·

Är det inte bättre att vänta lite med att ta ut dom? Som de andra skriver här i tråden. Tänk om du ångrar dig igen? Och sedan kan det inte vara bra för kroppen att utsättas för narkos så nära inpå.. 
Gilla
Peach1500

Peach1500

Kvinna ·

Näe jag kommer inte ångra mig. Nu i efterhand känner jag att själva bröstförstoringen va ett misstag redan från början, jag var för blind för att inse att mina små knoppar inte va så dåliga i alla fall. Fick lära mig en dyr läxa att uppskatta min kropp som den är. Jag känner mig så otroligt fejk med dessa föremål i min kropp som jag dessutom känner av också. Ja opas nästa månad så de kommer att ha gått ett tag innan jag utsätts för narkos igen
Gilla
mariah

mariah

Kvinna ·

Ledsen att höra att du inte trivdes med dina inlägg, men fint att du har upptäckt en ny uppskattning för din kropp så som den är ursprungligen. Det kanske verkar förhastat att nu redan välja att ta ut dem, men din kropp ditt beslut. Håller tummarna för att allt går bra nästa månad! 
Gilla
Säni

Säni

Kvinna ·

Hur har de gått? Har du tagit ut?
Gilla
Tj123

Tj123

Kvinna ·

Vill också veta, hur har det gått?
Gilla
SötaSarah

SötaSarah

Kvinna ·

Men hur blir det när man tar ut och lagt in inlägg en gång, blir inte huden väldigt uttänjd? :S Och tänker också som dom andra att det behövs ju tid innan det slutgiltiga resultatet syns.... :S Har det gått bra?!
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem