
Veras80
Kvinna ·
Snart dags!!
Nu är op betald för bröstförstoring på Citadellkliniken den 13/4....skitnervös men ska bli så skönt att få ett par bröst!!
Sortera efter

Lollsan
Kvinna ·
Lycka till! Spännande! Ska själv på konsultation i april till Cosmo. Är väldigt "lik" dig på längd och vikt. Hoppas kunna se bilder hur ditt blev. Tror vi är ute efter liknande resultat med tanke på vad du kommer lägga in. Är själv super spänd..
Gilla

Veras80
Kvinna ·
Ja visst är det spännande, samtidigt så nervöst! Är skiträdd för komplikationer...men Citadellkliniken har ju fått bra betyg :). Jag är ute efter ett så naturligt resultat som möjligt och Tuve tyckte 225 cc då jag har så smal bröstkorg. Men sa oxå att 250 cc skulle funka så nu vet jg inte vilket jag ska ta :) men större än 250 blir det inte! Hur stora hade du tänkt?
Gilla

Lollsan
Kvinna ·
Jag vill inte se opererad ut. Idag har jag typ inga bröst. Slutat amma mitt andra barn för ett halvår sedan och sen dess är de borta. Ska bli intressant och höra på konsultationen vad han rekommenderar men jag tror runt 250-300. Jag tror inte att jag har så liten bröstkorgsbredd, ja vi får se:) spännande! Efter att ha sökt runt på nätet och kollat bilder så känns det som jag ökat lite jämfört med vad jag tänkte tidigare. Jag är lite rädd att man vänjer sig och sen ångrar storleken
Gilla