
p2antchild
Kvinna ·
26 aug, 2015
Sophia hemmet, plastik gruppen, elr Conturkliniken
Hej!! đsĂ„ jag har kollat runt rĂ€tt mycket och dom tre jag vĂ€ljer mellan Ă€r
OLLE LĂFGREN pĂ„ sophia hemmet, RICHARD RYLANDER pĂ„ conturkliniken och KJELL-OVE SĂLLSTRĂM pĂ„ plastikgruppen.
Om ni vet nÄgot om nÄgon av dom, eller om jag missat nÄgon som Àr mycket bÀttre (helst i stockholm, men lÀngre ner i sverige gÄr ocksÄ dÄ jag inte kommer vÀlja beroende pÄ vart det Àr bekvÀmt att Äka...)
Men den mesta informationen jag hittar Àr gammal information, och vill kunna frÄga mer frÄgor Àn vad som stÀllts oftast, sÄ snÀlla ge mig Äsikter om de hÀr tre!
Och, nr 1 fokus Àr att det ska bli bra gjort. Spelar ingen roll vem som begÀr mer pengar! Blir snarare tveksam nÀr det Àr För billigt.
đ
Sortera efter

Puffig
Kvinna ·
26 aug, 2015

p2antchild
Kvinna ·
29 aug, 2015
Tack! Ja det hjÀlper absolut :+)

Alexis-x
Kvinna ·
29 aug, 2015
Undvik Richard Rylander. Han har sÄ mÄnga onöjda kunder och mÄste typ alltid göra korrigeringar pÄ sina patienter.
Han har gjort sÄ att min nÀsa Àr kollapsad, ojÀmn och knölig. Inte Àr han den vÀnligaste mÀnniskan pÄ planeten heller utan Àr vÀldigt arrogant och otrevlig. Största anledningen till att han haft sÄ mÄnga patienter Àr för att Lidinökliniken hade de billigaste priserna i hela Stockolm(kanske hela Sverige).

Miko
Kvinna ·
30 aug, 2015
Undrar ocksÄ om Kjell-ove pÄ plastikgruppen:)