HSB
Kvinna ·
22 dec, 2013
Svullen och extremt ont
Bröstförminskning för kvinnorJag gjorde bröstförminskning för ca 3 veckor, och idag har jag varit extremt svullen och bröstvårtorna är styva hela tiden och vid minsta lilla berörning så gör det extremt ont över hela bröstet! någon som upplevt nåt liknande efter operationen? det känns så himla obehagligt
Sortera efter
Bling bling
Kvinna ·
22 dec, 2013
HSB
Kvinna ·
22 dec, 2013
Jag hoppas att det inte e nån infektion! Ja Jag fick både agraffer och självabsorberande tråd. Jag frågade varför jag fick båda, men då sa hon bara att de alltid har gjort så, så jag vet faktiskt inte vad skillnanden är. För mig så låter det som om det räcker med bara en av dessa.
Bling bling
Kvinna ·
22 dec, 2013
HSB
Kvinna ·
22 dec, 2013
Ja men det tycker jag också, men jag litar verkligen på min kirurg så jag är lugn när det gäller det där. Nej jag har inte feber kan dock inte röra på mig, så ont gör det! ska ringa sjukhuset imorgon.
Bling bling
Kvinna ·
22 dec, 2013