
Anonym användare
Tips om kliniker i Göteborg
Hej! Jag funderar på en bröstoperation och vill veta vart man ska gå. Finns en uppsjö av kliniker och Doktorer men vem är bäst? Mottager gärna både rekommendationer och klagomål.
Sortera efter

Nilsson87
Kvinna ·

artgecko
Kvinna ·
jag ska operera mig på Art Clinic, men kan itne rekomendera ngn än, då ja inte är opad än...

Anonym användare
Opade mig på Specialistkliniken o är supernöjd :) Lyssnade till kirurgen som oxå lyssnade på mig o vi förstod varann bra :) Claes Lauritzén heter han
Detta var för snart 3 månader sen o jag la framför, 450 cc coh1, o jag hade knappt A innan
Hoppas det kan va till nån hjälp! :)
men gå på konsultation så ser du ju om du tycker det känns bra :)
det enda som jag stör mig på nu är att vänster svullnade mycket så att bröstvårtan på vänster hamnade längre ut åt sidan än höger, så det stör jag mig på...men vid återbesöket efter sommaren ska jag ta upp det om det inte rättat till sig då! :)
Det beror på vad du är ute efter. Vart vill du ha snittet, vilken placering på implantatet och framförallt vad är du ute efter för resultat??