Nyhet på POF! Nu kan du ladda upp bilder och videor direkt i forumtrådar.
Liljekonvaljer profilbild

Liljekonvaljer

Kvinna ·

13 aug, 2024

Tips på bra kliniker i Malmö.

Bröstförstoring

Hej. :) Jag vill göra bröstförstoring, gärna 400cc eller ev mer, har 75c idag. Tänker mig även runda implantat. Inte så nöjda med de efter 2 barn. Jag har givetvis googlat detta. Men vill gärna ta del av era erfarenheter och hur ni kände när ni var på besök. Vill även veta tips som är bra att vara lite extra förbered på inför besök. Tack på förhand. :)

Sortera efter

Liljekonvaljer profilbild

Liljekonvaljer

Kvinna ·

14 aug, 2024

Absolut ingen som kan ge mig tips ang detta? Tas tacksamt emot. :)
Gilla
Liljekonvaljer profilbild

Liljekonvaljer

Kvinna ·

22 aug, 2024

Valt att gå på konsultation på Akademikliniken i Malmö till Dr Karin Elebro Legitimerad Läkare, Specialist Plastikkirurgi.
Gilla
Alexaandra profilbild

Alexaandra

Kvinna ·

26 aug, 2024

Hej! Jag har opererat mig och gjort bröstförstoring med lyft hos Tuve Mårtensson på Reformkliniken och är super nöjd. Jag hade tidigare 700cc men ville ha mindre bröst som passade min kropp bättre, så därav gjorde han lyft och la in 450cc motiva round. Jag är 169cm och väger ca 50kg. Jag rekommenderar verkligen Reformkliniken. Tuve är väldigt lugn, lyssnar och är ärlig med vad man kan förvänta sig och det uppskattar jag med honom. Har några vänner som har gjort sina bröst samt bukplastik hos Jörg med fina resultat så han är också väldigt duktig. Boka annars konsultation hos fler kirurger och välja sedan den du får bäst "känsla" av. Du kommer känna dig så väl omhändertagen av alla på Reformkliniken och jag kände mig väldigt trygg med dem!
Gilla
Liljekonvaljer profilbild

Liljekonvaljer

Kvinna ·

26 aug, 2024

Tack så mkt för svar. Bra att kunna bolla tips/råd fram och tillbaka. Samt få stöd. Ha det gott
Gilla
Liljekonvaljer profilbild

Liljekonvaljer

Kvinna ·

26 aug, 2024

Jag är ca 170cm lång och väger 63-64kg
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem