
mariavittoria
Kvinna ·
Tips på kirurg i Stockholm som är skicklig och kan skapa ett naturligt resultat vid operation av näsben+ tipp?
Sortera efter

Anonym användare

mariavittoria
Kvinna ·

trollungee
Kvinna ·

Anonym användare

mariavittoria
Kvinna ·

Anonym användare

mariavittoria
Kvinna ·

mariavittoria
Kvinna ·

Anonym användare

mariavittoria
Kvinna ·

Anonym användare

hundgodis
Kvinna ·
gjorde du en OP hos P-O på Astoria? :) hur blev resultatet? är själv nyfiken på honom och funderar på att boka en konsultation.

mariavittoria
Kvinna ·
Förlåt för sent svar!
Ja, jag gjorde min operation hos P-O på Astoriakliniken och jag är så otroligt glad över det!
Jag tänkte göra ett inlägg med min operationsberättelse men kan skriva lite kortfattat ändå nu innan;
Min näsa var väldigt komplicerad enligt honom, den hade blivit skadad, tung tipp, mkt hud osv. så jag trodde inte att det skulle gå att få till något som ens var i närheten av det jag ville ha. Men, han lyckades!
Min näsa är superfin, liten tipp (dock är den fortfarande svullen men det blir bättre och bättre för varje dag) den ser naturlig ut, den är rak och mycket smalare! Alla jag känner tycker att den är hur snygg som helst och jag är verkligen jättenöjd, var t o m nöjd redan när jag hade gips och var jättesvullen haha:)

mariavittoria
Kvinna ·
Du kan gå in på min sida, jag har lagt upp en bild på mig från idag så kan du se och jämföra med mina konsultationsbilder!

rockysocky
Kvinna ·

KatieA
Kvinna ·
Rockysocky: för att kunna se alla bilder så behöver du bli silvermedlem. Det blir du när du skaffat en signatur (som du redan har) plus att du har skrivit ett visst antal kvalitativa inlägg, jag har för mig att det var 15 st. Vill gärna höra hur det går på din op. hos Plastikkirurggruppen! Hur är Kjell-Ove?

rockysocky
Kvinna ·

Monetsiri
Kvinna ·
mariavittoria, hur var operationen? Din näsa är så fin! jag hoppas jag får en likadan. opereras den 13 maj:)

mariavittoria
Kvinna ·
Tack så mycket!:)
Jag opererades i lättnarkos, hade först varit väldigt inne på att ha fullnarkos för jag var superrädd att vakna under operation men jag ändrade mig dagen innan. Dock vaknade jag faktiskt precis i slutet av operationen men jag var jättegroggy av allt lugnande så det var ingen fara alls! jag kom ihåg att jag frågade hur det gick och att jg skrattade till lite för att alla såg så koncentrerade ut, sen bev det svart igen.
Men operatinen gick bra, dock tog det ganska lång tid då min näsa var väldigt komplicerad så min mamma satt länge och väntade och hann bli jätteorolig innan de rullade ut mig på uppvak, sen stannade jag där i någon timme efteråt och åkte sedan hem.
Det är många som säger att dom inte kan äta vanlig mat men för mig gick det jättebra, åt sushi direkt när jag kom hem!
Förlåt för sent svar, jag hoppas din operation gick bra!!:)

Makemepretty
Kvinna ·