
Capricot
Kvinna ·
Under vs Över placering hos C. Randquist och Ö. Gribbe?
Är det någon som har erfarenhet av över eller under placering hos dessa kirurger? Har de någon favorit de gärna förespråkar eller har det varit upp till er att själva välja vad ni föredrar? Om de har förespråkat något, har de varit medgörliga vid byte eller har ni verkligen fått stå på er?
Sortera efter

All about boobs
Kvinna ·
Hänger på här!ska op:as hos Örjan 21/3 och han föreslog bakom me. Jag är mer sugen på framför om det inte innebär mer häng :) ska maila honom i morgon och kolla vad han tycker, återkommer med info när jag fått svar!
Men måste medge att Örjan verkar veta vad han pysslar med! Han är grym :)
Gilla

Capricot
Kvinna ·
All about boobs skrev:
Hänger på här!ska op:as hos Örjan 21/3 och han föreslog bakom me. Jag är mer sugen på framför om det inte innebär mer häng :) ska maila honom i morgon och kolla vad han tycker, återkommer med info när jag fått svar! Men måste medge att Örjan verkar veta vad han pysslar med! Han är grym :)Vore mycket intressant att höra vad du får för svar! Sa han något om varför han föreslog bakom? Eller är det mer hans personliga preferens som styr tror du?
För att avvika lite från ämnet - hur tyckte du att konsultationen gick och är du nöjd med det bemötande du fick från personalen på mottagningen?
Gilla

ollie
Kvinna ·
Intressant är att Örjan jobbade på Victoria kliniken innan Proforma! Kanske har de lika tillvägagångssätt och preferenser:-)?
Gilla

ollie
Kvinna ·
Förresten känns båda som bakom förespråkare men Örjan är öppen för förslag liksom. Tycker jag.
Gilla