
Despret
Kvinna ·
Utvecklingen under 3 månader. 400cc *bilder*
Hej! Tänkte bara visa hur min läkning går och vilken otrolig skillnad det är efter 3 månader :)
Sortera efter

Despret
Kvinna ·
Oj nu kom de i fel ordning :)
Gilla

Berraburra
Kvinna ·
oj vilken förändring, skitsnygga ju! hoppas jag får lika fint resultat.
Lycka till i fortsättningen, verkligen jättefina! :)
Gilla

ciss
Kvinna ·
Snygga!! Kul att se att Örjan verkligen kan sin sak :-) Har du lagt i olika stora implantat? Hur känns det? Känns som det skulle kännas annorlunda.. Syns verkligen inte om det är så att du har olika alltså!
Gilla

AnnaKarin13
Kvinna ·
Upplever du att 75cc var en lagom storleksskillnad mellan dina implantat? När jag tittar på din före-bild tycker jag att du har ungefär lika stor storleksskillnad som jag har och Örjan rekomenderade en 25 cc storleksskillnad till mig.. jag oroar mig för att det blir för lite skillnad och att storleksskillnaden fortfarande kommer vara synlig efter operationen! Vad sa han till dig angående storleksskillnaden och mängden cc?
Superfint resultat :)
Gilla

L4c0st3
Kvinna ·
Snygga! Blir bara mer och mer säker på mitt val av kirurg :)
Gilla

Summer
Kvinna ·
Ser verkligen superfint ut!!
Men undrar samma som AnnaKarin13..
Jag har också liknande storleksskillnad på brösten och velar över stl för att "jämna ut"
Undrar även om de också KÄNNS bra, ifall dom blev perfekta visuellt men att du kanske känner markant skillnad när du håller i brösten? Dock sägs det ju att det krävs några cc för att göra skillnad också!
Anyway..kan bara hoppas på att få ett lika fint resultat som dig, grattis!:)
Gilla

Despret
Kvinna ·
tack så jätte mycket, 75cc va lite för mycket kanske skulle ha tagit 374 men det är inget som syns alls bara om man verkligen stirrar å letar efter minst lilla skillnad, men min sambo occh mamma ser ingen skilland alls :) det varken syns eller känns att man har olika storlek. om jag håller i de så känns de precis lika stora.
Ja örjan kan verkligen sin sak! är super nöjd med valet av min kirrurg, men ångrar jag inte tog större implantat skulle ha tagit 450-500 men men får se om det blir en till op senare :)
Gilla

Dasboobies
Kvinna ·
Jättefint! Hur lång tid tog det tills de "sjönk ner"? Hur märker man att de gjort de egentligen? Och när mjuknade de till sig? :) Jag har värsta motorvägen vid klyftan och de är spänt som fan men tydligen ska de bli bättre xD
Gilla

Despret
Kvinna ·
Efter 2 månader tycker jag de skönk helt och blev då oxå väldigt mjuka och klämvänliga ;) innan dess var de stenhårda :)
Gilla