
zzofia
Kvinna ·
Vänster bröst bukla! :S (BILD)
Hej!
Om ni ser på mitt vänstra bröst så e det mindre än det högra, men nu har jag också upptäckt att det är en bukla längst ner på bröstets innersida som ni kanske ser. Tyvär kunde jag inte få till någon bra bild så det syns mer. men i verkligen syns det mer tydligt. Plus att jag har mer ont i det ärret med.
Vad kan detta vara? eller e det bara jag som nojjar och hittar små del?!
Tacksam för alla råd! :)
Sortera efter

Anonym användare

zzofia
Kvinna ·
jo fast dina e bakom och jag la framför. framför bröst ändras la inte så jätte mycket? :/

Tösan
Kvinna ·

zzofia
Kvinna ·
okej va bra :) men då kanske det löser sig! tänkte bara så det inte har hänt något efter som jag har mer ont där...

Opticruise
Kvinna ·
Galet snygga va dom =)

Ipomoea
Kvinna ·

zzofia
Kvinna ·

Ipomoea
Kvinna ·

zzofia
Kvinna ·
Men har man betalt så mycket pengar för dom så måste dom ju kollas på! :D hahaha
Skickade bilden till dig nu på din hotmail :)

citadellboobisar
Kvinna ·
rippling kanske...det blir bla bucklor....

zzofia
Kvinna ·

Malin88
Kvinna ·

zzofia
Kvinna ·
a så kan det vara att den e lite trängre men hoppas det släpper lite i alla fall. men som sagt jag kanske inte ska klaga tycker dom ser bättre ut än vad jag trodde dom skulle bli :)
bara gått 10 dagar... ta de lugnt, mina såg heeeeeelt annorlunda ut efter 1 månad än när de var 6-10 dagar ;) kolla mina bilder..