Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Stålkvinnan

Stålkvinnan

Kvinna ·

Var gör jag bröstlyft???

Bröstförstoring

Hej ! Jag gjorde en bröstförstoring i mars och nu behöver jag lyfta...:/ Tips på klinik i Sholm med bra pris. Hur är Patrik Höijer? Tack

5

Sortera efter

Nk82

Nk82

Kvinna ·

Varför gör du inte det på samma klinik som du gjorde förstoringen, då får du väl även ett bättre pris. Den 23 sept ska jag göra mitt lyft, gjorde förstoring i mars oxå.
Gilla
Jodecigirl

Jodecigirl

Kvinna ·

Varför gjorde ni inte förstoring och lyft samtidigt? *nyfiken*
Gilla
Stålkvinnan

Stålkvinnan

Kvinna ·

Gjorde inget lyft för jag ville helst slippa ärren men nu verkar det som att jag måste komplettera med ett lyft. Det sa de även att det kunde bli aktuellt när jag gjorde förstoringen. Får inget bättre pris för att jag gjort förstoringen. (Proforma)
Gilla
Stålkvinnan

Stålkvinnan

Kvinna ·

Kliniken sa också att resultatet blir bättre om man gör det i två steg.
Gilla
Nk82

Nk82

Kvinna ·

Ok, då blir det full betalning ju. Jag får betala 20000, hade hellre önskat att få betala mellanskillnaden, men det gick han inte med på. Vill du inte göra det hos samma kirurg/klinik som innan?
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem