
PowerS
Kvinna ·
Varför ser jag ingen implantatslista här längre??
Till vänster här på POF, när man loggat in, så är där ju en meny där det står längst upp "skapa ny tråd/trådstart"..m.m. där brukade finnas en lista över alla implantatmärken o sånt.. Den finns inte här längre :-S Är den borta för er också?
Sortera efter

admin
Man ·

admin
Man ·
Du kan hitta följande trådar där jag har skrivit om det i tråder eller i inlägg också.
https://plastikoperationsforum.se/forum/kropp/brostforstoring/pofs-implantatsguide
https://plastikoperationsforum.se/forum/fragor-support-och-forslag/info-fran-pof/spara-bilder-och-implantat-i-listor-och-visa-andra-po
https://plastikoperationsforum.se/forum/fragor-support-och-forslag/info-fran-pof/spara-bilder-i-egen-lista
https://plastikoperationsforum.se/forum/fragor-support-och-forslag/info-fran-pof/fixade-fel-pa-pof

Sanela
Kvinna ·

admin
Man ·
Det kan likevel, mendet barefra "front" (hjemme).Gåtil hjemmesidenslik at du kanfinne detpå toppen.
Vennlig hilsen,
admin

Sanela
Kvinna ·
Ja, detta kanske var lite otydligt men det står om detta underPOF-nytt i vänstar kolumnen om detta. Samt under trådkategorin "Info om POF".
Implantatslistan har nyligen flyttats.
Den finns på din sida i en länk strax ovanför profilbilden (bredvid bildlistan).
När du sparar implantat som du valt ut kan du nu också visa andra "din lista" om de går in på din implantatslista (på din sida).
Eller om du kopierar länken och lägger i en tråd.
Mvh
Admin