Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
elle90

elle90

Kvinna ·

Vi som ska opa oss i april!

Bröstförstoring

Fler som ska operera sig i April?

Kan kanske vara roligt att babbla av sig lite, då de inte finns annat än tuttar i huvudet just nu! hehe 

6

Sortera efter

Anonym användare

Anonym användare

Jag ska operera mig den 13 april. Längtar så! Visst är det roligt att kunna dela det med någon! Säger som du, det finns inget annat än bröst i mitt huvud just nu, vill inte shoppa något. När jag inte vill det då är det något som är fel, för jag älskar att shoppa. Hörs mer.
Gilla
vill men orolig

vill men orolig

Kvinna ·

Åh, Grattis till din kommande op! jag har en prel.optid i mitten på april! Jag har dock inte bestämt mig ännu vilken klinik jag ska välja..Har kons.tid på AK (varit där tidigare), hos Örjan på proforma och victoriakliniken också. Usch, det är så svårt att veta vilken som blir bäst! Hur kommer det sig att du (elle90)valde just Örjan på proforma?
Gilla
Juli11

Juli11

Man ·

Det finns redan en apriltråd, haka gärna på där. Kan tyvärr inte länka från mobilen men sök på sidan
Gilla
boobieJ

boobieJ

Kvinna ·

För min del blir det operation 19e april, också på proforma hos Örjan :D Jag vet hur det känns, hänger här inne på forumet hela dagarna i princip och googlar runt på tuttar, haha, kan ju inte tänka på något annat typ.

Spännande!!

Gilla
snuttefian

snuttefian

Kvinna ·

gud vad roligt! jag själv har tid den 12 april hos örjan, men är fortf lite velig på strl... Så många som väljer örjan på proforma, och det känns ju toppen !! verkar vara grym och helt underbar! :)

Gilla
Orkidé83

Orkidé83

Kvinna ·

Jag ska med i april, den 12 april hos Jörg på Citadellkliniken Cosmo. :-)

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem