Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Anonym användare

Anonym användare

Vilken förändring ... Före- & Efter-bilder!

Bröstförstoring

Nu har jag ääntligen fått häcken ur och framförallt orken att skapa detta inlägg med före- & efter-bilder! Som jag längtat! Det känns fortfarande så overkligt att jag faktiskt HAR genomgått op nu .. Det är bara när jag känner och ser på mina nya vänner som jag förstår, annars är jag heelt lost i bollen faktiskt hehe ... :) men ack så lycklig! Så otroligt nöjd hittills! Mår rent av dåligt när jag ser bilder från innan .. Hua ..

Jag hoppas ni kan bekräfta att jag kan vara nöjd, de flesta här är ju vana tutt-kikare ;) hehe. På en bild ser man rätt tydligt att det vänstra bröstet har sjunkit en aning. Ska jag oroa mig eller är det så att den gör "som den ska" men lite före det andra bara? :/

8

Sortera efter

Tösan

Tösan

Kvinna ·

Ser jättebra ut tycker jag och man kan se varje bröst som en separat operation så det är helt naturligt att de läker och hänger till sig i olika takt så det ska du inte tänka på nu när brösten är så pass nya!! Grattis, klart du ska vara nöjd!
Gilla
GoldenHeart

GoldenHeart

Kvinna ·

Grattis till dina nya vänner! Ser fina ut redan :)

Gilla
Wanipaij

Wanipaij

Kvinna ·

Skit fina, verkligen!!! :) Vill oxå ha mina tuttar NU!! Hihi bara typ 1 vecka kvar nu tills det är min tur! Och by The way, min son heter som du gör här..
Gilla
Ettan1

Ettan1

Kvinna ·

Ser jättefina ut!! :) Grattis!! :D

Gilla
Anonym användare

Anonym användare

Tösan: Så sant det du säger! :) tusen tusen tack till dig!
Wanipaij: Tusen tack fina du! :) hoppas det gick bra på din operation?:)) Åh vilket fint namn din son har hehe! Min "son" (samojedvalp) som heter det hihi, därav namnvalet här :)

Tack allihopa! :D <3

Gilla
iloveboobies

iloveboobies

Kvinna ·

Ser jättefina ut! :D Jag har också tänkt lägga in Mentor, bakom, hög profil. Coh1 eller Coh2. Har samma utgångsläge som dig :) vad hade du för bröstbredd?

Gilla
Saraaa

Saraaa

Kvinna ·

Jätte fin resultat neo!!! Klart du ska va nöjd!!!:) hur känns de nu då? :D visst är de roligt att äntligen få tuttar?!;)
Gilla
Sjörövare

Sjörövare

Kvinna ·

Ser väldigt bra ut! Och att du tycker det ena bröstet sjunkit snabbare än det andra är inget konstigt, det är egentligen två operationer du gjort. De är så färska än så detta kommer bli hur bra som helst ska du se :D

Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem