
Emppu
Kvinna ·
Vilken kirurg ska man välja?
Jag hoppas på att kunna göra en bröstförstoring (alt. förstoring + lyft) inom en någorlunda snar framtid. Nu är bara problemet vem man ska gå till? Vem har ni opererats av och vad tyckte ni om dem? Jag gjorde ett lyft hos Calle på Proforma för några år sedan och honom vill jag tyvärr inte gå till igen. Men Proforma som klinik älskade jag däremot! Nu velar jag mellan att gå till Örjan på Proforma (hört så mycket bra om honom), Johan Nordquist på Bellakliniken eller Patrik Höijer (som jag inte vet så mycket om men som flera här rekommenderade).
Har ni någon ni INTE skulle rekommendera?
Sortera efter

Hallonglass
Kvinna ·

Citadelltjejen
Kvinna ·
Helena Sveinsdottir på Citadellkliniken är grym. Annars är alla kirurger på Citadellkliniken otroligt skickliga!

Cia73
Kvinna ·

Citadelltjejen
Kvinna ·

newboobies
Kvinna ·
Jag operades av Paolo Montemurro på Akademikliniken. Hade läst en hel del bra saker om honom, alla här på forum verkar va jättenöjda med Paolo. Mina bröst är superfina och narliga och han har alltid varit nåbar före och efter operationen med snabba och bra svar på alla mina frågor. Rekommenderas varmt!

9April
Man ·

tokstolle
Kvinna ·

svebia35
Kvinna ·
Jag valde Paolo Montemurro i Stockholm och känner mig super nöjd! Han är väldig snäll och mycket proffsig, tog sin tid och lyssnade på mig och alla mina frågor men samtidigt är han bestämd, vilket är bra när man är kirurg tycker jag :) Jag fick världens snyggaste bröst!
Lycka till!!!