Nu är Fråga Kirurgen-sektionen live! Välkommen med frågor!
Hajen

Hajen

Kvinna ·

Wow, bästa kirurgen!

Bröstförstoring

Behöver verkligen rekommendera min kirurg! Angelica Hagelberg på Akademikliniken! Snacka om service i världsklass och något som verkligen kan sin sak. Jag var trygg med henne innan op, då hon verkligen lyssnade på vad jag ville ha för resultat och jag ville först ta 400cc men efter att jag visat bilder så tyckte Angelica 340cc skulle bli perfekt. Så gick på hennes rekommendation och jag är så tacksam att jag inte tog större!!! Nu efteråt har jag varit väldigt orolig, skrev till henne och hon ordnade akut återbesök direkt. Allt visade sig att vara bra både resultaten och värdena. Två dagar senare fick hag feber och skrev till henne och direkt säger hon att jag ska till jourcentralen och ta blodprov, och under tiden har hon fixat recept på ny antibiotika i förebyggande syfte om mitt värde skulle vara högre. Det var högre så antagligen en infektion på g så hämtade ut antibiotikan. Hon är noggrann och kunnig och jag känner mig otroligt trygg med henne, det känns som hon verkligen bryr sig om sina patienter. Wow vilken kirurg!!!

2

Sortera efter

skutte

skutte

Kvinna ·

åh vad härligt! Det viktigaste är att man känner sig trygg! Jag ska träffa riikka veltheim på onsdag på akademikliniken angående bröst. Lycka till med läkningen nu
Gilla
Selfinvest

Selfinvest

Kvinna ·

Håller helt med. Har gjort full Bukplastik och bröstlyft/minskning hos Angelica. Är verkligen nöjd med resultat och bemötande.
Gilla
Community

Är du redo att påbörja din resa?

Bli medlem