
Nyaballonger
Kvinna ·
Perthese 475cc bilder
Här kommer lite inspirations bilder på mina ballonger.
Jag älskar dom och hittills inga komplikationer:) *peppar,peppar*
Ni som tänker:" när hänger dom tills sig" så är det ju självklart väldigt inviduellt men som ni ser i min bildlista så började mina falla ner ganska tidigt men det är först nu jag tycker att dom har fått en mer naturlig form. Alltså 1 månad.
Dom är väldigt mjuka nu och jag kan nästan göra vad som med dom. Har fortfarande inte legat på mage då det känns lite obehagligt men tränat har jag gjort och det gick super!
Alla nyopererade: Håll ut, ha tålamod! Det tar ett tag innan det får sin form. Försök istället se det lilla dem förändras från dag till dag. Jag lovar att det blir bra:)
Sortera efter

lime22
Kvinna ·

kakan xoxo
Kvinna ·
Wow!! Superfina! Är helt säker på mellanprofilen nu, varje gång jag ser mellan-bröst så har jag tyckt dom är supersnygga!
Tack så mycket:) Om du vill ha naturliga bröst så tror jag MP är bra. Men det är väldigt indviduellt.
Om man redan gar väldigt "fasta" bröst så håller dom formen vädigt bra. Men min vän hade liiite häng innan sin op och då blev MP lite för mkt häng på henne så hon vill korrigera. Men överlag är MP väldigt fint:)

kakan xoxo
Kvinna ·